راهنمای خرید مخزن آب

مخزن پلی اتیلنی زیرپله ای

مخزن پلی اتیلنی زیرپله ای

مخزن پلی اتیلنی زیرپله ای را می‌توان نمونه‌ای جالب و خاص از این نوع مخازن یا منابع نامید. این محصول که با نام‌های منبع یا تانکر زیر پله ای نیز نامیده می‌شود، از قابلیت جاسازی در فضاهای پرتی و اضافه ساختمان برخوردار بوده و از این جهت برای سازه‌های کوچک یا ساختمان‌هایی که با کمبود فضای در دسترس مواجهند نیز بسیار مناسب است.
در مطلب پیش رو به معرفی این محصول پرداخته و شما را با مزایای تولیدات 2 برند طبرستان و پلاستونیک در این زمینه آشنا می‌کنیم.
ما را در مطالعه این متن همراهی کنید.

مخزن پلی اتیلنی زیرپله ای: کاربرد بهینه در کمترین فضا!

استفاده از مخازن آب این روزها به روشی موفق برای جبران کاهش فشار یا نوسانات آب در ساختمان تبدیل شده است. با توجه به افزایش جمعیت و ضعف شبکه‌های آب‌رسانی در تامین نیاز عمومی به این ماده، بروز مشکلاتی در روند آب‌رسانی و تهیه مقدماتی برای ذخیره آن کاملا طبیعی است.
از طرفی فضای محدود ساختمان‌های امروزی و تلاش برای استفاده بهینه از آن نیز الزاماتی در کاربرد این فضا ایجاد کرده که هنگام خرید مخزن ذخیره آب باید در نظر گرفته شود.
استفاده از فضاهای پرتی یکی از این ویژگی‌هاست که با خرید مخزن زیرپله ای پلی اتیلن به دست می‌آید. این نوع مخزن را می‌توان متناسب با ابعاد هر فضای زیر پله‌ای تدارک دیده و به زیبایی نمای ساختمان در بخش نگهداری این ملزومات کمک نمود.

موارد کاربرد مخازن پلی اتیلنی زیرپله‌ای را بهتر بشناسیم!

این نوع مخازن را می‌توان با توجه به ظرفیت و نیز الزامات مصرفی در هر ساختمان مسکونی، با مصارف زیر به‌کار گرفت:
نگهداری آب لازم برای سیستم آتش نشانی و اطفای حریق در ساختمان
نگهداری آب شرب ساختمان در موارد قطعی آب، نوسانات یا فشار افت آب
علاوه بر این، از چنین منبع‌هایی در سازه‌های کارگاهی جهت ذخیره مایعات صنعتی و شیمیایی نیز استفاده می‌شود.
در همه این موارد، ساختار شیمیایی پلیمرهای تشکیل دهنده این تانکرها یعنی پلی اتیلن، به‌دلیل عدم ترکیب با مواد قلیایی و اسیدی از دوام بالایی برخوردار بوده و با مواد نگهداری شده در خود ترکیب نمی‌شود. مزیت بزرگی که در نمونه‌های فلزی و کلاسیک مخازن نگهداری مایعات با جنس فلز وجود نداشت و مشکلاتی نیز به‌دنبال می‌آورد.
یک مورد دیگر که در تهیه این نوع مخزن آب مورد توجه قرار می گیرد، تنوع گنجایش محصولات تولیدی در این محصولات است.

برندهای تولیدکننده مخزن پلی اتیلنی زیرپله ای

برندهای طبرستان و پلاستونیک که در زمینه تولید مخازن نگهداری آب مشغول به فعالیت هستند نیز با عرضه محصولات متنوعی در این زمینه، به‌خوبی نیازهای کاربران را تامین نموده و تولیداتی با تنوع در ابعاد و گنجایش را عرضه می‌کنند. ظرفیت‌های 500 تا 1500 لیتری این محصولات در این برندهای تولید می‌شود که تا حدود زیادی با نیازهای فضاهای مورد استفاده در ساختمان‌های مسکونی و تجاری تطابق دارند.
لازم به یادآوری است که بر اساس آیین نامه نظام مهندسی ساختمان، در هر مجموعه مسکونی با بیش از 10 واحد، نصب مخزن آب الزامی بوده و سازندگان موظف به اجرای آن در سازه‌های تولیدی خود هستند.
محصولات منبع اتیلنی زیر پله ای مورد مناسبی برای این نوع کاربرد به‌شمار می‌آیند.

از مزایای مخزن پلی اتیلنی زیرپله ای چه می‌دانیم؟

تولیدات مخازن دو برند طبرستان و پلاستونیک دارای مزایای زیر هستند:

ابعاد مناسب و استاندارد:

برای جانمایی دقیق این تجهیزات در فضای زیر پله، با توجه به موقعیت ساختمان بهترین ابعاد در نظر گرفته می‌شود. 

حمل و نصب آسان و راه‌اندازی سریع:

: این روزها که مشغله عمومی وقت آزاد کمتری برای افراد باقی گذاشته، صرف زمان و هزینه بالا برای نصب مخزن و عملیات مربوط به‌ راه‌اندازی آن چندان مقبول نیست. این نوع مخزن آب را می‌توان در کمترین زمان و با صرف هزینه مناسبی راه‌اندازی نمود. 

قیمت مناسب:

قیمت مخزن زیرپله ای نسبت به نمونه‌های سنگین از تعادل خوبی برخوردار بوده و گزینه مناسبی برای اغلب کاربران به‌شمار می‌آید. 


استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولید:

از آنجا که این نوع مخازن اغلب برای نگهداری آب آشامیدنی به‌کار می‌روند، استفاده از متریال درجه یک و بهداشتی در تولید آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. موادی که فاقد خواص تغییر دهنده رنگ ، بو و مزه آب ذخیره شده بوده و تاثیر شیمیایی بر آن باقی نگذارند.

دارای لایه واجد مواد آنتی‌آلرژن و ضد میکروب (Antibacterial):

این لایه که در تانکرهای بهداشتی نگهداری آب به‌‌کار می‌رود، مانع از ورود و رشد انواع باکتری در فضای منبع شده و آن را به گزینه‌ای بهداشتی برای این مورد تبدیل نموده است.

 

دارای لایه میانی مقاوم در برابر اشعه (UV) یا ماوراء بنفش خورشید:

این گزینه به دوام بالاتر چنین محصولاتی کمک کرده و مخازن پلی اتیلنی زیرپله ای تولید برندهای پلاستونیک و طبرستان را از پوسیدگی زودهنگام در اثر تابش پرتوهای خورشید مصون می‌کند.


بدون درز و مقاوم در برابر نشتی:

این تولیدات به شکل یکپارچه و فاقد درز تولید می‌شوند تا در جریان نگهداری آب دچار نشتی نشوند.

مقاوم در برابر خوردگی و مواد شیمیایی مختلف:

مخزن زیرپله طبرستان می‌تواند جهت نگهداری اسیدها، مواد قلیایی و سایر ترکیبات و محلول‌های شیمیایی نیز کاربرد داشته باشد. بر این اساس تولید این محصولات با مواد مقاوم در برابر این ترکیبات صورت می‌گیرد تا هنگام نگهداری، این مواد نیز دچار آسیب و تغییر ماهیت نشوند.

سخن آخر: خرید اینترنتی مخزن پلی اتیلنی زیرپله ای را تجربه کنید!

دنیای ارتباطات اغلب کارها را برای ما آسان‌تر نموده است. خرید ملزومات و تجهیزات مورد نیاز در ساختمان نیز یکی از این موارد است که می‌توان از طریق فروشگاه‌های آنلاین عرضه کننده در کمترین زمان و به آسان‌ترین روش انجام داد.

شما نیز می‌توانید انواع مخازن آب پلی اتیلنی تولیدی در برندهای طبرستان و پلاستونیک را از طریق آنلاین و با بهره‌مندی از خدمات پس از فروش و پشتیبانی شرکتی خریداری نمایید.

ضمنا پرداخت وجه این محصولات پس از دریافت کالا و رضایت از آن نیز امکان‌پذیر است. شرایط پرداخت آنلاین وجه این تولیدات نیز با بهترین شرایط برای مشتریان مجموعه فراهم آمده است.

جهت برقراری تماس با مجموعه مخزن سیتی، استفاده از خدمات مشاوره رایگان و ثبت سفارش خرید می‌توانید از شماره تلفن‌های زیر استفاده نمایید.

پیشنهاد آخر ما برای کاربران و مشتریان گرامی، استفاده از خدمات مشاوره رایگان با این مجموعه است که به خریدی هوشمندانه منتهی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *